E-Ticaret Sitesi - Perfect Bilişim ve Reklam Ajansı

E-Ticaret Sitesi

E-TİCARET SİTESİ NEDİR ?

E-Ticaret Sitesi müşterilerinize anında ulaşarak ürünlerinizi tanıtıp sattığınız dijital marketlerdir. Hızlı iletişim & destek, güvenli ödeme ayrıcalıkları ile hayatımızda çok büyük yer kaplayan bir alan haline gelerek günümüze ulaşmıştır.

E-Ticaret Siterinin Avantajları Nelerdir ?

Güvenli Ödeme Sistemleri

Sanal Pos Sistemleri ile kart bilgilerinizi güvenli şekilde girerek ödemelerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayıp ürün siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hızlı Destek Hizmetleri

Oluşabilecek herhangi bir problemde hızlı destek hizmetleri ile 7/24 ürün dağıtıcınıza ulaşıp E-Ticaret Sitesinde oluşabilecek herhangi bir problemde teknik destek ve sipariş verdiğiniz ürünleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Takibi

E-Ticaret Sitelerinde verdiğiniz siparişlerinizin nerede hangi aşamada olduğunu ve ödemeniz ile ilgili bilgilerinizi görebilirsiniz.

Kampanya Sistemleri

E-Ticaret Sitelerinde istatistiklerinize ve müşteri kitlenize göre düzenleyebileceğiniz kampanyalar oluşturarak daha fazla müşteriye daha fazla ürün satma potansiyeli yakalayarak başarıya ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerinde Tasarım İlkeleri

E-Ticaret Sitelerinde başarıya daha hızlı ulaşmak için belirlenmiş bazı tasarım kuralları bulunmaktadır. Kullanıcıya hitap eden, basit, anlaşılabilir tasarımlar ve görsel çalışmaları ile müşterilerinize aradığı ürünü hızlı bir şekilde bulmasını sağlayarak müşterilerinize satış yapabilirsiniz.

Kampanya 

E-Ticaret Sitenizde kampanyalarınız, indirimleriniz, kategori ve ürünlerinizin tanıtımında kullandığınız tasarımlar ve katmanlar ile müşteriye daha iyi hitap ederek satış oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Pop-Up Çalışmaları

E-Ticaret Sitenize giren müşterilerinizin kampanya, indirim, duyuru gibi müşterilerinizi ilgilendiren önemli konu ve haberleri direkt olarak duyurabileceğiniz alanlardır.

Bu Pop-up alanlarından form tasarımları ile bilgi toplayarak istatistiksel olarak kampanya üretebilir ve daha fazla satış yapabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Ürün satıcılarının mali hareketlerine göre oluşturduğu ödeme seçenekleri ile müşterinin E-Ticaret Sitenizde ürünü almak için seçtiği ödeme yöntemleri bulunmaktadır. “Eft/Havale, Kapıda Ödeme, Kredi Kartı” bu ödeme seçenekleri arasındadır.

E-Ticaret Sitesi

Ürün Ekleme Modülleri

Ürün Ekleme Modülleri sayesinde E-Ticaret Sitenizde istediğiniz ürünlerin görselleriniz,stok adetiniz gibi bir çok ürün bilgisi ve varyasyonu sade ve basit bir arayüz sayesinde hızlıca ekleyerek satışa koyabilirsiniz.

Üründe Seo Çalışması

Ürünlerinizi eklerken kullandığınız anahtar kelimeleriniz, ürün bilgileriniz, ürün açıklamanız gibi bir çok etken google’ın botları tarafından indexlenerek aranan anahtar kelimeye göre E-Ticaret Sitenizi ve ürünlerinizi google sayfalarında daha üst sıralara çıkartarak elinizde bulunan mevcut ürünlerinizi arayan müşteriye göstererek sizlere organik tıklama ve kazanç elde ettirir.

E-Ticaret Sitesi